D.A.S. právní ochrana spouští nový web pro podnikatele

D.A.S. právní ochrana, renomovaný poskytovatel služeb v oblasti pojištění právní ochrany, oznamuje spuštění nového webu, který je speciálně navržen pro podnikatele a jejich specifické potřeby. Navazuje tím na novou obchodní strategii, jejíž součástí je právě rozvoj služeb pro podnikatele, ale také zapojení samostatných zprostředkovatelů či bank do obchodní struktury.

 

„Češi po vzoru západních zemí začínají chápat, že pojištění právní ochrany se jim může v nepříjemných životních situacích velmi vyplatit. Tato možnost byla dosud dostupná jen pro soukromé osoby, podnikání má ale svá specifika, ať už jde o vyhlášky, otázky týkající se zaměstnanců a podobně. Proto rozvíjíme produkty na míru také podnikatelům, kteří mohou naše služby využít jak ve specifických případech, tak v každodenním fungování,” říká Jitka Chizzola, generální ředitelka D.A.S. právní ochrana.

 

Služby na míru

D.A.S. nabízí již zavedené produkty pro domácnosti, ale i obce, města, školy, školky nebo nemocnice. Nové služby pro podnikatele jsou odpovědí na jejich specifické potřeby, kdy čelí unikátním výzvám a otázkám v oblasti právní ochrany. Ať už se jedná například o neuhrazené faktury, neuznané reklamace, exekuce, spory se zaměstnancem, nebo obvinění ze spáchání přestupku či trestného činu, D.A.S. je připravena poskytnout kvalifikovanou pomoc a poradenství. Nyní všechny informace navíc podnikatelé najdou na jednom místě.

 

Právní poradenství nonstop

Na specializovaném webu se podnikatelé mohou inspirovat příběhy a zkušenostmi klientů D.A.S., které nabízí náhled na praktické příklady, jak může pojištění právní ochrany pomoci podnikatelům vyřešit jejich problémy. Podnikatelé zároveň mohou na webu snadno vyplnit formulář a domluvit si schůzku, během které jim bude navrženo zajištění jejich právní ochrany na míru, podle typu podnikání i dalších parametrů. Právní poradenství je pak poskytováno formou telefonického nebo písemného stanoviska a je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Cena je 3 600 Kč ročně (300 Kč/měsíc).

 

Více na: https://www.das.cz/nase-sluzby/podnikatele/poradenstvi-pro-podnikatele/

 

Denisa Dvořáková
Ilustrační foto: archiv D.A.S.

Go to TOP