Advokátní kancelář Aegis Law a Život dětem pořádají charitativní bazárek

Ve středu 14. prosince 2022 se uskuteční první ročník vánočního charitativního bazárku dětského oblečení, který pořádá advokátní kancelář Aegis Law společně s obecně prospěšnou společností Život dětem za podpory partnera CPI Property Group. Bazárek je určen pro veřejnost a bude se konat v sídle kanceláře v budově myhive v Jungmannově ulici. Výtěžek půjde na pomoc Adélky Zahradníčkové trpící dětskou mozkovou obrnou.


„Na myšlenku uspořádat charitativní bazárek nás přivedly naše hodnoty, které zastává nejen naše firma, ale i naši kolegové, a které jsme se rozhodli zhmotnit i v jiné než právní oblasti a pomoci i jiným způsobem tam, kde je to nejvíce potřeba. Oslovili jsme proto Život dětem a naše vize realizovali,“
uvádí Mgr. Jan Krampera, partner advokátní kanceláře Aegis Law (na snímku).

Srdečně zváni jsou všichni, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Návštěvníci se mohou těšit na různé zajímavé a originální kousky dětského oblečení, dětský koutek, a především příjemnou předvánoční atmosféru.

Veškerý výtěžek z charitativního bazárku poputuje na pomoc pětileté Adélce Zahradníčkové (na úvodním snímku), které byla v raném věku diagnostikována dětská mozková obrna. Adélka má zpomalený psychomotorický vývoj a neobejde se bez pravidelných rehabilitací, které jsou nezbytnou součástí jejího života. Rehabilitace Adélce nesmírně pomáhají, ale jsou také finančně nákladné. Přestože díky nim dělá Adélka velké pokroky, čeká jí ještě dlouhá cesta. „Aby byla Adélka v dospělosti svou diagnostikou poznamenaná co nejméně, podpoříme jí v jejím úsilí a pokusíme se vybrat co nejvyšší částku, která jí a jejím rodičům usnadní další léčbu,“ dodává Mgr. Bc. Hana Treutlerová, právnička advokátní kanceláře Aegis Law a organizátorka akce.

 

Podpořit Adélku můžete nejen svou účastí na bazárku a zakoupením dětského oblečení, ale také jeho poskytnutím za účelem dalšího prodeje. Dětské oblečení všech věkových kategorií je možné přinést každý pracovní den od pondělí 14. 11. 2022 do pátku 9. 12. 2022 vždy od 9 do 18 hodin do sídla advokátní kanceláře Aegis Law na adrese Jungmannova 26/15, 110 00 Praha 1. Oblečení, které se na bazárku neprodá, bude darováno Klokánku a dětským domovům vybraným obecně prospěšnou společností Život dětem.


„Budeme moc rádi, pokud se podaří vybrat co nejvíce oblečení v dobrém stavu, aby z něho mohly mít radost i další děti,“
dodává Hana Treutlerová (na snímku).

 

Pro více informací volejte na tel.: +420 773 502 772 nebo navštivte webové stránky na adrese www.aegislaw.cz.


Charitativní bazárek je součástí oficiální veřejné sbírky povolené na základě osvědčení Magistrátu hlavního města Prahy č.j. S-MHMP/988162/2014 udělené Život dětem o.p.s.

Zdroj: Aegis Law a Život dětem

Go to TOP