Advokátní tým Taylor Wessing Česká republika posílí Gabriela Klašková

Novou posilou advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika se stala Gabriela Klašková, která se připojila k týmu obchodních a spotřebitelských smluv (Commercial and consumer contracts), vedeného partnerkou kanceláře Markétou Deimelovou. Mladá advokátka, tak rozšíří řady brněnského týmu, kde bude pracovat na pozici advokátky/Senior Associate. Zároveň bude úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem Taylor Wessing Česká republika.

 

„Jsme velmi rádi, že jsme do našeho týmu mohli přivítat zkušenou kolegyni Gabrielu Klaškovou, která se díky své dosavadní praxi i výborné znalosti německého jazyka stane významnou posilou naší rozrůstající se brněnské kanceláře. Gabriela má též zkušenosti se zastupováním klientů v soudních řízeních, před správními orgány i orgány činnými v trestním řízení,“ říká Markéta Deimelová, partnerka advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika a vedoucí týmu Commercial and consumer contracts a týmu Competition, EU & Trade.

Gabriela Klašková vystudovala na Masarykově Univerzitě v Brně současně dva studijní obory, a to bakalářský obor Německý jazyk a literatura na Filozofické fakultě a magisterský obor Právo a právní věda na Právnické fakultě.

V roce 2019 složila advokátní zkoušky. Pracovala jako samostatný advokát v Brně, kde také v rámci generální praxe spolupracovala se Společnou advokátní kanceláří a s LAW GROUP. Už během studia absolvovala stáž v Německu u advokátní kanceláře König, Strässer & partners.

 

Zdroj: Taylor Wessing Česká republika
Foto: Taylor Wessing Česká republika

 

Go to TOP