V přátelském fotbalovém utkání podlehl tým ČAK zdatnému soupeři

Před odjezdem na tradiční stavovský fotbalový turnaj České advokátní komory „Ostravská šajtla 2021“ pozvalo fotbalové družstvo severočeských advokátů k přátelskému utkání tým SK Brná. Zápas se odehrál před fanoušky obou družstev 18. srpna od 17:30 hod. na hřišti SK Brná v Ústí nad Labem.

Družstvo České advokátní komory nastoupilo v sestavě: Bartoš – Grus, Strnad, Jakl – Cidlina, Kudrna, Pleva, Kaán – Vejlupek (C), Krejčí, Port. Trenéři: Pavel Jiřička a Miroslav Bartoš. Utkání bylo od počátku vyrovnané, po poločase 0:1 nakonec advokáti prohráli 1:6, když v druhém poločase se zejména projevila sehranost domácího týmu z Brné. Za advokáty korigoval výsledek v závěru zápasu Michal Vejlupek. Po zápase se kapitáni obou týmů shodli, že konečný výsledek i odpovídal průběhu utkání a že se již těší na odvetu v příštím roce.

Fotbalový turnaj advokacie „Ostravská šajtla 2021“ se uskuteční v pátek 3. 9. 2021 od 10 hodin v Ostravě v tréninkovém areálu FC Baník Ostrava – Areál Vista, na ul. Pavlovova, Ostrava Hrabůvka  (https://mapy.cz/s/fokonunucu).

Za vytvoření perfektních podmínek k odehrání fotbalového zápasu ČAK vs. SK BRNÁ a následnému společenskému setkání členů obou Komor patří velký dík domácím organizátorům z SK Brná.