DNES, ve středu 25. října, se koná Den otevřených dveří ČAK v Brně

Dveře do České advokátní komory jsou pro advokátky, advokáty, advokátní koncipientky i koncipienty otevřené celoročně. Na podzim letošního roku však Komora připravila speciální akci – Den otevřených dveří v pražském Kaňkově paláci, Školicím středisku v Myslíkově ul. i v Kleinově paláci v Brně. Na návštěvu posledně jmenované Pobočky ČAK v Brně přicházejí advokátky a advokáti již dnes – připravena je pro ně komentovaná prohlídka prostor, výstava či workshop s členy představenstva ČAK.

 

Den otevřených dveří / Pobočka ČAK v Brně
25. října 2023 od 9.00 do 16.00 hod.

 

Historii a prostory Kleinova paláce v Brně představí v komentovaných prohlídkách Mgr. Michal Doležel, český politik, archeolog a etnolog. Prohlídky ve 13.00 a ve 14.00 hodin začínají ve vstupu do paláce z náměstí Svobody.

Ve dvorním traktu Kleinova paláce v Brně je na 25. října připravena výstava z fondu projektu Paměť národa „Ticho na místech vzdechů“. V přednáškové místnosti ve IV. nadzemním podlaží budou probíhat krátké projekce z dokumentů projektů Paměti národa. Program na 25. října naleznete ZDE.

Po celou dobu Dne otevřených dveří budou na Vaše případné dotazy a náměty připraveni odpovídat nejen členové představenstva ČAK, ale i zaměstnanci. Byla by škoda nepoznat se s pracovnicemi a pracovníky Komory, kteří se snaží poskytovat služby a servis nezbytné pro to, aby se Vám advokacie snáze vykonávala…

 

O dva týdny později, v úterý 7. listopadu 2023 od 14 do 18 hodin, se pak koná Den otevřených dveří v sídle ČAK na Národní 16 v Praze.

 

Pokud to letos náhodou nestihnete, nevadí, plánujeme Vás zvát každoročně. A nezapomeňte, do své Komory máte dveře vždy otevřené, stačí vejít…

 

Redakce AD
Foto: redakce AD

Go to TOP