Seminář „Sexuální obtěžování na pracovišti“ se koná v červnu v Brně

Seminář „Sexuální obtěžování na pracovišti“ se uskuteční 12. června v Kanceláři veřejného ochránce práv v Brně.

 

Proč se zúčastnit? Dozvíte se třeba o případech obětí, které se rozhodly bránit nebo zjistíte, proč oběti obtěžování často vůbec nehlásí.

Komu je seminář určený? 

Odborné veřejnosti, zejména z řad právníků a právniček.

Zaujalo vás to a chcete vědět víc? 

Přečtěte si kompletní program a vyplňte přihlášku.

Registrace je otevřená do 4. 6.

 

Seminář proběhne v rámci projektu Violet – Towards workplaces without sexual harassment and violence, jehož je Kancelář veřejného ochránce práv jednou z partnerských organizací (vedle organizací ze Slovenska, Litvy, Portugalska, Albánie a Severní Makedonie).

Spolufinancováno Evropskou unií.

 

Zdroj a foto: ochrance.cz

Go to TOP