Advokátní kancelář k.law se mění na endors

Advokátní kancelář k.law se mění na endors. Spolu s rebrandingem prošla také celkovou změnou vizuální identity. Nová značka poukazuje na hodnoty jako erudované víceúrovňové právní poradenství a dokonalé pochopení oborů i trhů, v nichž klienti kanceláře působí. Právě na těchto základech k.law, dnes již endors, dlouhodobě staví. Rebranding zároveň představuje důležitý milník v historii firmy a odrazový můstek k dalším změnám.

 

Se začátkem března se z renomované pražské advokátní kanceláře k.law, která na trhu působí od roku 2016, stává endors. „Za šest let fungování jsme dospěli do fáze, kdy se chystáme na další rozšiřování týmu a nabídky našich právních služeb. Navíc už dávno nejde o „one-man show“, a proto jsem vnímal původní název postavený na písmenu „k“, které odkazovalo na mé příjmení, jako přežitek. Potřeba nového názvu a vizuálu tak přirozeně vyplynula,“ komentuje Vít Kučera (na fotografii), zakladatel a společník advokátní kanceláře endors, která se v současné době specializuje především na soudní a rozhodčí řízení, fúze a akvizice a na smluvní a soutěžní právo.

„Počínaje 1. březnem již veškerá formální komunikace probíhá pod novým názvem a s novým logem. Měníme jméno, špičkové služby zůstávají – klienti se nadále mohou stoprocentně spolehnout na náš profesionální tým, který staví nejen na dokonalé znalosti právních předpisů a bohatých zkušenostech, ale také na vynikající orientaci v oborech jejich podnikání,” vysvětluje Vít Kučera, s tím, že právě podrobnou znalost oboru, ve kterém se klient pohybuje, považuje za klíč ke kvalitnímu poradenství s nejefektivnějším právním řešením.

V rámci rebrandingu společnost endors představila nové logo, které představuje posun firmy a především zmíněné firemní hodnoty a principy fungování. „Nový název vychází z kombinace anglického slova endorsement – chtěli jsme do něj totiž zakomponovat podporu, kterou našim klientům dáváme, a endorfinů, tzv. hormonů štěstí – chceme, aby spolupráce s námi přinášela dobrý pocit. endors je navíc srozumitelné a lépe vyjadřuje hodnoty, na kterých naše kancelář stojí. Upravené písmeno “e” jsme pak využili i pro samotné logo. Symbolizuje právě naši energii, empatii a erudici. Dva dlouhé pruhy zase vyjadřují určitou akci, pohyb a vývoj,” dodává Kučera.

V dohledné době advokátní kancelář endors představí další významné novinky potvrzující zmiňovaný dynamický rozvoj, růst a rozšíření služeb. Zároveň spustí i inovované webové stránky reflektující novou vizuální identitu.

O endors

endors je ryze česká advokátní kancelář, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb celé škále obchodních společností i fyzickým osobám. Kromě špičkového právního servisu si zakládá na maximálním porozumění oborům podnikání a obchodním zájmům klientů. Mezi klíčové specializace týmu téměř dvou desítek profesionálů patří soudní a rozhodčí řízení, fúze a akvizice, nemovitostní transakce včetně developerských projektů či sportovní právo. endors také pro klienty po právní stránce připravuje dluhopisové emise, jejichž jmenovitá hodnota se pohybuje až v řádu miliard korun. V roce 2021 se endors stala doporučovanou kanceláří v oblasti kapitálových trhů v rámci soutěže Právnická firma roku.

 

Zdroj: PARTNERS I
Foto: endors

Go to TOP